O nas - kim jesteśmy i co oferujemy
jachtJesteśmy młodą, ale ciągle rozwijającą się firmą która specjalizuje się w czarterze łodzi motorowych. Naszą przystanią główną jest przystań PTTK "Szekla" w Augustowie, jednak oddanie łodzi do czarteru może nastąpić we wskazanym przez Czarterującego miejscu na jeziorach Necko, Białe, jak również Studzieniczne. Istnieje możliwość transportu łodzi na obszarze Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego, jednak wiąże się to z kosztami przewidzianymi w cenniku.

W chwili obecnej możemy zaoferować Państwu łódź Escapade 600, zbudowaną przez stocznie jachtową Pegazus z okolic Augustowa. Według opinii jej użytkowników jest ona udanym połączeniem stylistyki i ergonomii, gdyż Escapade 600 to nowoczesny, komfortowy jacht kabinowy(typ pilothouse), skonstruowany specjalnie na polski umiarkowany klimat. Możemy z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych.

Łódź ta łączy atrakcyjną linię z wysokim komfortem użytkowania. Jest perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy planują wypady wędkarskie, uwielbiają sporty wodne, bądź też preferują spędzenie z rodzinką kilku dni na wodzie. Potężny silnik o mocy 150 KM (pojemność 2700 cm3) zaoferuje dużo doznań podczas pływania w ślizgu, system tilt and trim pozwoli uzyskać optymalną pozycję łodzi do przemierzania jezior, rzek i kanałów. Zaś nowatorski hydrauliczny system wspomagający sterowanie ułatwi znacznie manewrowanie łodzią w każdych warunkach.

Kabina sypialna mieści 3-4 osoby dorosłe, jest tutaj zamontowany telewizor HD+DVD połączony z anteną Glomex, oferującą ściąganie programów jakości HD na środku jeziora. Lodówka pozwoli schłodzić napoje lub też utrzymać świeżość produktów spożywczych, do późniejszego gotowania na kuchence. Poza tym dodatkowe 2 miejsca do spania znajdują się w cabrio, gdyż po rozłożeniu tylnej kanapy otrzymujemy dodatkowe miejsce, które w dzień może służyć do opalania. W kabinie jest zamontowana najlepsza na rynku toaleta JABSCO.

Obszerny kokpit wyposażony jest w stolik biesiadny, 2 regulowane siedzenia kubełkowe (sternik, pasażer), wygodną tylną kanapę. Całości dopełnia fakt posiadania wydajnego systemu stereofonicznego z radiem i USB, które dodaje klimatu podczas szybkiego pływania lub też słuchania muzyki relaksacyjnej podczas stania na kotwicy lub też relaksu przy wędce w trzcinach.

Ciekawym rozwiązaniem jest cabrio, które po złożeniu, chowa się za tylną kanapą, co sprawia, że gdy nie jest wykorzystywane, nie przeszkadza w użytkowaniu łodzi.

Bardzo popularnym dodatkiem wśród użytkowników jest umywalka i prysznic z zapasem wody. W części rufowej znajduje się teleskopowa drabinka, która po złożeniu mieści się pod klapą. W części dziobowej znajduje się wygodny trap, który pozwala załodze wchodzić na łódź prosto z kei. Pod trapem jest zamontowana kotwica wraz z elektryczną wyciągarką, która może być operowana z kokpitu jak również lokalnie przy użyciu dziobowych włączników kotwicy.

Świeżo zaparzana kawa, która możemy przygotować sami dzięki kuchence zamontowanej bardzo dyskretnie w prawej burcie, pozwoli nam na chwile zapomnienia i relaksu. Również świeżo złowiona i usmażona rybka dopełni przyjemności dla wszystkich fanów wędkarstwa.

Nowatorskim i niespotykanym rozwiązaniem w łodzi Escapade 600 jest pokład słoneczny na dachu łodzi gdzie mogą opalać się dwie osoby. Jest to ulubione miejsce wszystkich spragnionych słońca oraz niezapomnianych emocji i wrażeń podczas szybkiego pływania.

Jacht jest również wyposażony na rufie w platformy kąpielowe z drabinką co na pewno spodoba się dzieciom jak również miłośnikom kąpieli na środku jeziora.

W łodzi poza tym znajdują się kamizelki ratunkowe w liczbie 6 (maksymalna liczba członków załogi), w tym jedna dziecięca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.